کاشی یک ماده غیر پلاستیکی برای ایجاد استحکام ساختاری .

صرف نظر از نوع محصول تولید شده، مخلوط سنتی کاشی بین کابینتی باید شامل سه نوع ماده باشد: یک ماده پلاستیکی، یک عامل شار برای تسهیل همجوشی و یک ماده غیر پلاستیکی برای ایجاد استحکام ساختاری .

بنابراین، این مطالعه با استفاده از یک طرح آزمایشی مرکز سیپلکس برای مخلوط‌های سه تایی، که در آن یک محصول جانبی متمایز برای هر یک از عملکردهای ذاتی سرامیک‌های سه محوری به کار گرفته شد، انجام شد.

بنابراین، ضایعات خام – باقی مانده از مواد خام، مواد افزودنی، و قطعات خام [16] – به ترکیب انعطاف پذیری می بخشد. لجن حاصل از تصفیه فاضلاب – مواد ریز آسیاب شده که در طول تمیز کردن آبهای باقیمانده رسوب می کنند  – به عنوان یک عامل شار عمل می کنند.

و شاموت – محصولات دور ریخته شده پس از پخت – نقش مواد غیر پلاستیکی را در مخلوط سه محوری ایفا می کند. انتخاب این پسماندها بر اساس حجم تولید و پتانسیل فنی آنها  بود.

از محصولات جانبی تولید کاشی سفید طلایی آشپزخانه استفاده می‌شد – طیفی از محصولات که با کیفیت آن شناخته می‌شوند، که زباله‌هایی تولید می‌کند که استفاده مجدد از آن دشوار است.

ترکیبات به دست آمده تحت شرایط مختلف فشار فشار و دمای پخت مشخص شدند. این توصیف به عنوان پایه ای برای توسعه فرمولاسیون های انبوه با پتانسیل تولید خطی از محصولات جذاب برای جامعه تجاری مورد استفاده قرار گرفت.

چنین فرمولاسیون جرمی در آزمایشگاه در شرایط بهینه پردازش (فشار اعمال شده و دمای پخت) آزمایش شدند. سپس مواد جدید توسعه یافته با محصولات تجاری و الزامات پیش بینی شده در استانداردهای فنی بخش سرامیک مقایسه شدند.

با نگاهی به خط تولید کاشی بین کابینتی السانا، این کار انتظار دارد نشان دهد که امکان توسعه خطوط تولید جذاب از لحاظ فنی و اقتصادی برای تولیدکنندگان وجود دارد.

این امر به توسعه پایدار محصولات کاشی بین کابینتی طرح سنگ کمک کند و به اقلامی که معمولاً توسط این صنعت کنار گذاشته می شود، ارزش بیافزاید.

 • منابع:
  1. Eco-friendly ceramic tiles: development based on technical and market demands
 • تبلیغات: 
  1. نکاتی مهم در مورد استفاده از دمپایی بچه گانه
  2. موفقیت یک کودک جویای نام جهانی شد!
  3. فواید قارچ بر سلامت بدن انسان
  4. موفقیت یک کودک جویای نام جهانی شد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.