نمایندگی شیشه مات شونده در سرتاسر کشور

طی سالیان اخیر تلاش شده است با استفاده از فناوری نوین ،شیشه‌هایی تولید شود که از هدر رفتن انرژی ساختمان از طریق درب و پنجره جلوگیری کند. شیشه مات شونده که همان شیشه هوشمند می‌باشد این قابلیت را دارد که با فشردن یک دکمه یا تنظیم خودکار، شفاف یا کدر شود و میزان ورود نور به داخل ساختمان را کنترل کند و به نوعی انرژی را ذخیره کند. با توجه به کارا بودن این محصول و میزان تقاضای آن، نمایندگی شیشه مات شونده در سرتاسر کشور وجود دارد که این محصول را با ضمانت و ارائه خدمات به متقاضیان عرضه می‌کند.

نمایندگی شیشه مات شونده در سرتاسر کشور

فهرست موارد استفاده از شیشه مات شونده

فهرست موارد استفاده از شیشه مات شوندهشیشه مات شونده می‌تواند میزان عبور نور از خود را تنظیم کند یعنی این قابلیت را دارد که با شفاف شدن به نور طبیعی اجازه دهد وارد ساختمان شود و با کدر شدن، شیشه را بصورت پوششی مانند پرده در بیاورد و یک حریم خصوصی برای ساختمان ایجاد کند.
کاربرد این شیشه متنوع می‌باشد و در مکان‌های مختلف از آن استفاده می‌شود. به عنوان مثال برای پارتیشن بندی داخل ساختمان، برای‌ پنجره‌ و در، به عنوان درب ورودی و خروجی مراکز خرید، به عنوان ویترین مغازه‌ها بویژه عتیقه فروشی‌ها یا طلا فروشی‌ها برای جلوگیری از ورود نور مستقیم خورشید و … .

تولید شیشه مات شونده استاندارد

تولید شیشه مات شونده استاندارداولین بار یک شرکت امریکایی با استفاده از تکنولوژی نوین موفق به تولید این نوع شیشه شد. سپس با توجه به کاربردهای فراوان آن و برترین مزیت آن یعنی جلوگیری از اتلاف انرژی، کشورهای مختلفی در جهان از جمله ایران به تولید شیشه مات شونده یا واردات آن روی آوردند.
شیشه مات شونده استاندارد باید دارای یک سری ویژگی‌ها باشد که برخی از آنها عبارتند از:

  • کنترل انرژی خورشیدی
  • ایمن بودن یعنی در اثر ضربه یکپارچه خورد می‌شود
  • کاهش سر و صدا به دلیل چند لایه بودن 
  • با دوام بودن
  • و …

نمایندگی شیشه مات شونده در ایران

نمایندگی شیشه مات شونده در ایرانامروزه با افزایش نیاز مصرف کنندگان به شیشه های مات شونده برای ساختمان‌ها، مراکز آموزشی و غیره، این کالا از طریق نمایندگی فروش شیشه مات شونده در نقاط مختلف کشور بطور مستقیم یا غیر مستقیم عرضه می‌شود. برخی از این نمایندگی‌ها عبارتند از:

  • نمایندگی شیشه‌های مات شونده تترافرم
  • نمایندگی شیشه ایران هوشمند (مات شونده)
  • و …

فروش شیشه مات شونده با بهترین قیمت

فروش شیشه مات شونده با بهترین قیمتاین کالا با توجه به رنگ، ضخامت، نوع شیشه و ابعاد آن با  قیمت‌های متنوعی در بازار شیشه مات شونده عرضه می‌شود.بنابراین متقاضیان برای اطمینان از خرید این محصول بهتر است از طریق مراکز فروش شیشه مات شونده، نمایندگی‌های معتبر آن و یا سایت‌های اینترنتی بصورت جزئی یا کلی اقدام نمایند.
سریع‌ترین و آسان‌ترین راه برای خرید این محصول با بهترین قیمت، از طریق فروشگاه‌های آنلاین می‌باشد. همچنین متقاضیان از این طریق می‌توانند قیمت ارائه شده توسط فروشندگان مختلف را با هم مقایسه کند.

 

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.