بازرگانی آمورف
خانه / شیشه لمینت / مرکز فروش شیشه لمینت بالکن

مرکز فروش شیشه لمینت بالکن

امروزه استفاده از شیشه ها به عنوان درب ها و دیوار ها از جمله اقداماتی که است باعث زیبایی و جلوه دهی می شود. بدین منظور نیاز است از شیشه های نشکن یا لمینت بهره برد. از جمله مکان هایی که استفاده از این شیشه بسیار پرکاربرد است بالکن ها می باشند. به منظور خرید از مرکز فروش شیشه لمینت بالکن می توانید از طریق سایت اقدام نمایید.

مرکز فروش شیشه لمینت بالکن

موارد استفاده از شیشه لمینت

موارد استفاده از شیشه لمینت امروزه شیشه ها جای خود را به عنوان یکی از مصالح ساختمان سازی باز کرده اند و فناوری های پیشرفته ای مقاومت آن ها بالا برده و از میزان شکننده بودنشان کاسته است.

به شیشه های نشکن شیشه لمینت گفته می شود اما باید بدانید که این اصطلاح نشکن به معنی آن نیست که این شیشه ها نمی شکنند بلکه به دلیل مقاومت بالایی که دارند این عنوان را به آن ها می دهند. شیشه های لمینت هم می شکنند با این تفاوت که ذرات شکسته شده به صورت پیوسته به هم می مانند و پاشیده نمی شوند.

اما از شیشه لمینت چه استفاده هایی می کنند؟

مقاومت این شیشه ها نسبت به شیشه های معمولی بیشتر است به همین دلیل هم در برابر ضربه ها مقاوم هستند و هم عایق گرما و سرما هستند به همین دلیل علاوه بر ساخت پنجره که یکی از معمول ترین استفاده از شیشه ها می باشد، کاربردهای بسیار دیگری دارد.

از جمله استفاده هایی که از این محصول می شود به عنوان ساخت درب های شیشه های فروشگاه ها، ساختمان های اداری، فرودگاه ها و بالکن ها می باشد. علاوه بر ساخت درب از این شیشه ها به دلیل مقاومت بالایی که دارند برای ساخت پله ها و پل های شیشه ای هم بهره برده می شود.

اما نیاز است به این نکته توجه شود که برای هر کدام از مواد استفاده ذکر شده شیشه لمینتی با ویژگی های متفاوت باید به کار گرفته شود. ضخامت، ابعاد و میزان ضربه پذیری این محصول متفاوت است به همین دلیل متناسب با حساسیت هر نیاز باید به ویژگی های آن اشاره کرد.

قیمت شیشه لمینت متحرک برای بالکن

قیمت شیشه لمینت متحرک برای بالکن همان طور که در بخش قبلی اشاره کردیم برای استفاده از این شیشه ها در موارد مختلف نیاز است از نوع متفاوت آن بهره برد. به عنوان مثال شیشه لمینت متحرک مناسب برای کاربری بالکن می باشد که به راحتی باز و بسته شود.

اما فاکتور مهم تنوع دهنده به این محصول قیمت شیشه لمینت می باشد که متناسب با ویژگی هایی که دارند قیمت متفاوتی هم در نظر گرفته می شود. قیمت شیشه لمینت نسبت به جنس های دیگر بسیار مناسب می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر شایان مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125287438
آدرس کانال: Amorf_Brand@
پست الکترونیکی: info@Amorf.yahoo.com

مطلب پیشنهادی

صادرات شیشه لمینت ساختمانی به روسیه

شیشه لمینت نوعی شیشه ایمن با کاربردهای مختلف در صنعت ساخت و ساز می باشد. در ایران شرکت های مختلفی در زمینه تولید شیشه لمینت به فعالیت می پردازند، کیفیت بالا و ق

دیدگاهتان را بنویسید