لنت ترمز گل در ایران ارزانترین و بهترین نوع لنت می باشد

ترکیب خاص لنت ترمز آن هم از نوع لنت ترمز گل یک راز است که به خوبی حفظ شده است.

برند روبرگ نیز نمی‌خواهد درباره جزئیات اظهارنظر کند.

با این حال، اساساً تمام مواد خامی که ما داریم – که در حال حاضر حدود 300 عدد است – به چهار گروه تقسیم می شوند: فلزات، روان کننده ها، اجزای آلی و پرکننده ها.

برای دستیابی به خواص مطلوب، بیش از 20 ماده اولیه مختلف از گروه های مربوطه را برای یک ماده پوششی ترکیب می کنیم. هم مقدار مواد خام و هم تعداد گروه های مواد خام مورد استفاده متفاوت است.»

به دلیل پیچیدگی ترکیب مواد، توسعه یک ماده پوششی جدید، از جمله آزمایش، پروژه طولانی است. با توجه به TMD-Friction، رسیدن به بازار تا سه سال طول می کشد.

فرآیند تولید
از آنجایی که خواص پوشش نیز به شدت تحت تأثیر فرآیند تولید قرار می گیرد، فرآیند باید دقیقاً تعریف شود. در مرحله اول، تک تک مواد خام تحت مشخصات و شرایط چارچوب دقیق مخلوط می شوند.

سپس مخلوط مواد با صفحات حامل فلزی تحت فشار بالا فشرده می شود. اکنون یک عملیات حرارتی برای تکمیل واکنش های شیمیایی مواد خام انجام می شود.

در پایان، پوشش‌ها ابعاد خود را به دست می‌آورند، فازها بسته به نیاز مشتری زمین می‌شوند.

رنگ آمیزی و برچسب زدن فرآیند تولید را تکمیل می کند. آنچه بیش از حد ساده به نظر می رسد در واقع یک فرآیند بسیار پیچیده است.

در طول توسعه مواد لنت ترمز، بیش از 20 ماده خام مختلف از چهار گروه – فلزات، روان کننده ها، اجزای آلی و پرکننده ها – با یکدیگر ترکیب می شوند تا به مشخصات مورد نیاز دست یابند.
حفاظت از کپی / مونتاژ
لنت ترمز نیز اغلب کپی شده و با قیمت های پایین از طریق منابع مختلف در بازار عرضه می شود.

اولیور هیل، فروش جهانی و می‌گوید: «به عنوان بخشی از ابتکار «مبارزه با تقلبی‌ها»، ما متعهد هستیم که خطر سرقت ادبی را برای کارگاه تا حد امکان پایین نگه داریم، زیرا تشخیص سرقت ادبی گاهی حتی برای کارشناسان دشوار است.

مدیر بازاریابی IAM Commercial Vehicles در TMD Friction. با این حال، هنگامی که ما شکایت هایی دریافت می کنیم، اغلب به دلیل مونتاژ نامناسب است.

کارشناسان توصیه می کنند که همیشه در هر صورت مراقبت های لازم و ترجیحا بدون فشار زمانی انجام شود. در صورت شک، ضخامت دیسک ترمز نیز باید دقیقاً اندازه گیری شود. یک محل کار تمیز و روشن نیز ضروری است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.