قیمت خرید شیشه های پیرکس برای یخچال های صنعتی و خانگی

یخچال یکی از لوازم های منزل با اهمیت در زندگی می باشد. به گونه ای که امروزه با توجه به افزایش سبد غذایی نگهداری این مواد غذایی بدون یخچال امکان پذیر نیست. تولید کنندگان یخچال های خانگی و صنعتی باید محصولی با ارزش افزوده بالا تولید نمایند؛ که بتواند علاوه بر کارایی ،زیبایی و جلوه خیلی خوبی به ظاهر یخچال بدهد. یکی از ملزومات تولیدات یخچال ها شیشه می باشد. کارخانه های یخچال سازی از شیشه های پیرکس برای داخل قفسه بندی یخچال ها استفاده می کند؛ زیرا شیشه های پیرکس،گزینه مطلوبی در مقابل سرمای داخل یخچال ها می باشد.وازطرفی هم شیشه به دلیل بازتاب نور فضای داخل یخچال را زیبا و بزرگ جلوه می دهد. وهم از طرفی باعث نگهداری طولانی مواد غذایی میگردد؛ و هیچگونه موادی از خود به داخل مواد غذایی انتشارنمی دهد.قیمت خرید شیشه های پیرکس، با توجه به ضخامت و مواد و متریالی که برای تولید شیشه های پیرکس با کیفیت به کار برده شده تعیین می گردد.

شیشه های پیرکس برای قفسه بندی یخچال
شیشه های پیرکس برای یخچال خانگی
شیشه های پیرکس برای قفسه یخچال خانگی

عرضه عمده شیشه های پیرکس برای یخچال خانگی از بهترین تولید کننده ها

یخچال های خانگی، یکی از پرفروش ترین محصولات تولید شده در دسته لوازم خانگی محسوب می شوند
روزانه تعدادی بالا از یخچال های تولیدداخل وخارج در بازار ایران به فروش می رسد یخچال های خانگی دارای یک ظاهر خارجی و داخلی هستند یکی ازملزوماتی که استفاده زیادی در تولیدات یخچال ها داردشیشه های پیرکس می باشد به همین دلیل تقاضای زیادی برای خرید شیشه های پیرکس،از طرف تولید کنندگان لوازم خانگی به شرکت های شیشه سازی می رسد. و این شرکت ها حجم بالایی از ابعاد مختلف شیشه پیرکس، را تولید و به شرکت های تولید کننده یخچال عرضه می دارند.

شیشه پیرکس یخچال

خرید عمده شیشه های پیرکس برای تولید کنندگان بزرگ یخچال های صنعتی

یخچال یکی از محصولاتی است که برای جلوگیری از فاسد شدن مواد غذایی به کارگرفته می شود و هر جایی که نگهداری مواد غذایی از اهم واجبات باشد نقش استفاده از یخچال پررنگ می شود. یخچال ها،علاوه بر کاربرد خانگی در خیلی از فروشگاهها و هتل ها و رستوران ها و هایپراستارهای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند.
این یخچال ها با نام یخچال صنعتی، شناخته می شوند در ساخت این یخچال ها هم ازشیشه های پیرکس تخت و محدب و خم استفاده میگردد. و میزان تقاضای خرید این شیشه ها به نسبت یخچال های خانگی خیلی بالاتر و بیشتر است. به همین دلیل تولید کنندگان شیشه های پیرکس، شرایط و تخفیف های ویژه ای برای متقاضیان شیشه های پیرکس برای استفاده در یخچال های صنعتی قرار می دهندبرای خرید عمده با قیمت مناسب شیشه پیرکس همدان، یخچال های صنعتی می توانید از طریق این وب سایت اقدام کرد.

شیشه پیرکس خم یخچال صنعتی
تولید کنندگان شیشه های خم پیرکس یخچال صنعتی

بهترین تولید کنندگان شیشه های پیرکس در ایران

شیشه های پیرکس برای یخچال صنعتی فروشگاهی
شیشه های پیرکس مخصوص قفسه های یخچال صنعتی

شیشه های پیرکس، دارای یکسری مواد اولیه خاص علاوه بر ماده های اصلی تشکیل دهنده شیشه شامل(سیلیس،آهک،کربنات سدیم) می باشد. شیشه های پیرکس، به نام شیشه های بروسیلیکات هم شناخته می شوند دلیل اصلی ساخت این شیشه ها مقاومت بالای آنها در مقابل هرگونه شوک حرارتی و دمایی می باشد؛این شیشه ها امروزه کاربردهای وسیع خانگی وصنعتی وآزمایشگاهی دارد. وبه دلیل نیاز بازار به تولیدباکیفیت این محصول خیلی از تولید کنندگان شیشه های ساختمانی تمام امکانات و استانداردهای لازم را برای ساخت شیشه های پیرکس مطابق با استانداردهای جهانی به کار گرفته و امروزه با استفاده از دستگاههای تولید این شیشه ها هر گونه شیشه های پیرکس، با هرگونه ضخامت و شکل و حالتی به صورت محدب و خم و تخت تولید می کنند.

قیمت خرید شیشه های پیرکس برای ساخت اجاق گاز صفحه ای
اجاق گاز صفحه ای، یکی دیگر از لوازم خانگی مورد استفاده پرکاربرد در منازل می باشد. و قدیم اجاق گازها به صورت حجمی و پایه دار ساخته می شدند. ولی به دلیل زندگی آپارتمان نشینی جابجایی این اجاق گازهاکاری بسیار دشوار بود؛ و این بهانه ای برای تولید کنندگان لوازم خانگی شد تا نسبت به تولید اجاق گازهای جدید اقدام نمایند واین تفکر موجب شکل گیری ایده تولید اجاق گازهای صفحه ای شد. در ساخت این محصول از شیشه های پیرکس ضد حرارت، استفاده می شود زیرا شیشه های پیرکس اجاق گازارتباط نزدیکی با حرارت دارد؛ و باید به کیفیت شیشه های پیرکس اجاق گازها توجه ویژه ای داشت. شیشه های پیرکس اجاق گاز صفحه ای،هم خرید بالایی از طرف شرکت های تولید کننده لوازم خانگی دارد. ودرسطح کشورتولیدکنندگان با کشف تقاضای داخلی حجم زیادی از اجاق گاز های صفحه ای شیشه ای را تولید می نمایند. قیمت خرید شیشه های پیرکس اجاق گاز صفحه ای، با توجه به کیفیت و ضخامت و میزان خرید تعیین می گردد.

شیشه های پیرکس اجاق گاز صفحه ای
شیشه پیرکس اجاق صفحه ای
شیشه پیرکس هود شیشه ای
شیشه پیرکس هود شیشه ای

تولید عمده شیشه های پیرکس برای ساخت هودهای شیشه ای آشپزخانه
کارخانه های تولید کننده هود های شیشه ای آشپزخانه، یکی دیگر از متقاضیان عمده خرید شیشه های پیرکس، هستند شیشه های هودهای آشپزخانه، هم از جنس شیشه های پیرکس می باشند. زیرااین شیشه ها در بالای اجاق گازها نصب می شوند و ارتباط مستقیم با حرارت منتشر شده از اجاق گازها را دارند و به دلیل تطابق هارمونیک اجاق گازهای شیشه ای خریداران هود های آشپزخانه ترجیح می دهند به دلیل زیبایی خوب و کیفیت بالا از هود های شیشه ای استفاده کنند. در ساخت این هودها تقاضای زیادی از طرف کارخانه های تولید کننده به سمت تولید کنندگان شیشه سازی می آید و میزان بالایی خرید شیشه های پیرکس دارند. کارخانه های شیشه سازی هم مقداری از ظرفیت تولیدی خود را برای ساخت عمده شیشه های پیرکس اختصاص می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.