قیمت خرید شیشه های سکوریت مغازه در شهرتهران

شیشه سکوریت، یکی از شیشه های پر تقاضا برای مغازه داران ومراکز تجاری می باشد. این شیشه به دلیل امنیت و ایمنی بالا وکیفیت وشفافیت خیلی خوب یکی از گزینه های مطلوب برای صاحبان کسب و کارومغازه ها می باشد.مغازه داران همیشه به دنبال بهترین تامین کننده شیشه های سکوریت با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد؛کارخانه های زیادی در شهر تهران به تولید شیشه های سکوریت مشغول هستند و این شیشه هارا باقیمت رقابتی وخیلی مناسب در اختیار خریداران قرار می دهند خیلی از خریداران شیشه های مغازه تمایل دارند که محصول مورد نظر را مستقیماً از کارخانه خریداری نمایید قیمت خرید شیشه از کارخانه فقط در صورتی به صورت ارزان ارائه می گردد؛ که حجم خرید شیشه از کارخانه خیلی بالا باشد در صورت خرید جزئی باید از طریق نمایندگان و فروشندگان مستقیم عرضه شیشه های ساختمانی خریداری گردد.

شیشه های سکوریت برای مراکز تجاری
شیشه های سکوریت مغازه

عرضه عمده شیشه سکوریت برای مراکز تجاری

بسیاری از سرمایه گذاران ساخت مراکز تجاری از صفر تا صد پروژه را در اختیار شرکت های ساخت این مراکز قرار می دهند و کارفرمایان تمام مصالح و امکانات کامل این مراکز را به صورت عمده از تامین کنندگان و تولیدکنندگان تهیه می کنند. در داخل مراکزتجاری تعداد زیادی از مغازه ها با متراژهای مختلف ساخته می شود کارفرمایان می توانند شیشه سکوریت ضد حریق، مراکز تجاری را به صورت عمده از تامین کنندگان و تولیدکنندگان خریداری نموده تا درقیمت تمام شده شیشه سکوریت تاثیر داشته باشد. و به صورت خیلی ارزان و مناسب خریداری نمایند و به عنوان یک امتیاز برای خریداران مغازه ها درنظر بگیریندتا درقیمت فروش مغازه ها تاثیر بگذارد و همین کار موجب هزینه های پایین ساخت مراکز تجاری شده و درفروش آن خیلی موثر خواهد بود. زیرا هرچه هزینه ساخت پایین باشد قیمت فروش مراکز تجاری هم پایین تر می افتد. برای خرید عمده شیشه سکوریت، برای مراکزتجاری می توانید از طریق کارخانه های تولید کننده، اقدام کرده تا در قیمت تمام شده شیشه سکوریت تاثیر داشته باشد.

شیشه های سکوریت برای مراکز تجاری
شیشه های سکوریت مغازه

انواع شیشه سکوریت برای استفاده در مغازه

شیشه های سکوریت، مورد استفاده در مغازه ها به دو صورت شیشه های شفاف و شیشه های طرح دار هستند. که شیشه های شفاف شامل شیشه های (کریستال وارداتی و ایرانی فوق شفاف و شیشه شفاف سوپر کلیر و شیشه نیمه شفاف کلیر)و شیشه های سکوریت طرح دارهم (سند بلاست و ساتینا)هستند که صاحبان مغازه ها با توجه به محصول ارائه شده در مغازه نسبت به خرید شیشه سکوریت شفاف یا طرح دار اقدام می کنند برای درج هرگونه طرح یا الگویی بر روی شیشه فلوت رنگی میتوانند طرح مورد نظر خود را به کارخانه های تولید کننده شیشه های ساختمانی بدهند.

شیشه های سکوریت مغازه
شیشه های سکوریت مغازه
شیشه های سکوریت ساتینا
شیشه سکوریت طرح دار ساتینا
شیشه های سکوریت سند بلاست
شیشه سکوریت سند بلاست
شیشه های سکوریت ساتینا مغازه
شیشه سکوریت ساتینا

قیمت خرید شیشه سکوریت 10 میل برای مغازه

شیشه های سکوریت 10 میل، به دلیل ضخامت خیلی مناسب و ایمنی خیلی بهتر یکی از شیشه های سکوریت، مورد استفاده برای نمای بیرونی مغازه ها می باشد این شیشه ها را به صورت جام و قواره ای میتوانند سفارش دهند. برای سفارش های قواره ای، ابتدا باید ابعاد دقیق به تولیدکننده ها داده شود تا پس از برش شیشه ها نسبت به ابعاد داده شده تبدیل به شیشه سکوریت شود. و یا به صورت ابعاد جام، سفارش دهند در این صورت امکان برش شیشه به ابعاد دلخواه وجود نداردقیمت خرید شیشه سکوریت 10 میل، به صورت جام و قواره ای متفاوت است و هر چه حجم و ابعاد خرید بالا باشد امکان خرید شیشه از کارخانه وجود دارد و همین عامل موجب قیمت پایین خرید شیشه می گردد.

شیشه های سکوریت 10 میل مغازه
شیشه های سکوریت 10 میل مغازه

هزینه نصب شیشه سکوریت برای مراکز تجاری و مغازه ها

یکی از فاکتورهای مهم برای خرید و نصب شیشه های سکوریت هزینه تمام شده شیشه می باشد شیشه های سکوریت برای نصب به یک سری ابزارها و یراق آلات احتیاج دارند ودر مرحله ابتدای کار باید موقعیت مغازه از نظر ابزارهای مورد نیاز برای نصب شیشه سنجیده و برآورد گردد و سپس با درنظر گرفتن این موارد قیمت شیشه سکوریت مورد نیاز با احتساب هزینه های نصب و یراق آلات مورد نیاز بدست می آید و صاحبان مغازه ها باید در هنگام خرید شیشه های سکوریت این موارد را در نظر داشته باشند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.