فنرهایی که عامل تعلیق در مبل ها هستند

اگر قاب چوبی اسکلت یک مبل باشد، فنرهای کشیده شده در سرتاسر آن به عنوان تاندون ها و رباط های صندلی عمل می کنند، استرس ساختاری را از بین می برند و از صاف شدن بالشتک ها جلوگیری می کنند.

کوسن ها ممکن است شکل فوم سرد مبل را بدهند، اما در واقع این فنرها هستند که در درجه اول راحتی آن را تعیین می کنند.

فنرهای سینوسی رایج ترین سیستم تعلیق در مبل های طبقه متوسط هستند. آنها با سیم های فولادی گیج سنگین ساخته شده اند که در یک خط پیوسته از سیم پیچ های عمودی S شکل خم شده اند.

میله های فلزی افقی مبل راحتی جدید سیم پیچ ها را تقویت می کنند و از جابجایی و افتادگی جلوگیری می کنند و با استفاده از گیره ها و بست های پددار روی قاب محکم می شوند.

من شخصاً 14 سال است که دارای دو مبل با سیستم فنرهای سینوسی هستم و هیچ کدام از آنها هیچ نشانه ای از افتادگی یا فرسودگی نشان نداده اند. آنها در نمودار ون راحتی، مقرون به صرفه بودن و دوام ماندگار به نقطه شیرینی رسیدند.

سنت‌گرایان از فضیلت‌های مدل درب و پنجره آهنی شیک فنرهای دست‌بند هشت‌طرفه تمجید می‌کنند. این تکنیک زمان‌بر مستلزم آن است که یک مبل‌ساز سیم‌پیچ‌های تکی ساعت شنی را با بند ناف روی چهارچوب صندلی ببندد و ببندد.

وقتی فنرهای ساعت شنی تب سنج جیوه ای به درستی نصب شوند ظاهراً از افتادگی و جیرجیر جلوگیری می کنند.

اما آلیسیا انگمن، طراح اصلی و مالک تولیدکننده مبلمان سفارشی Hammer & Heels، گفت که فنرهای هشت طرفه “بیش از حد ارزش گذاری شده اند” و به این دلیل که قدیمی هستند و تعمیر آنها گران است.

 • منابع:
  1. Sofa Buying Advice From the People Who Design and Make Them
 • تبلیغات: 
  1. مشاهده تغییرات در طول زمان بر لحاف های آمریکایی
  2. ممنوعیت بعضی کتاب ها در سراسر ایالات متحده
  3. تاثیر افراد در نحوه ساخت و استفاده از پلاستیک
  4. بازی کودکانه برای یادگیری رنگ

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.