بازرگانی آمورف
خانه / شیشه سکوریت / فروشنده شیشه سکوریت عمده در ایران

فروشنده شیشه سکوریت عمده در ایران

شیشه سکوریت (همچنین به عنوان شیشه امنیتی نیز شناخته می شود) نوعی شیشه ایمنی است که با استفاده از روش های حرارتی یا شیمیایی پردازش می شود و مقاومت آن را در مقایسه با شیشه های معمولی افزایش می دهد. این امر با قرار دادن سطوح بیرونی در فشرده سازی و سطوح داخلی در تنش انجام می شود. این محصولات کاربرد های زیادی نیز دارند. مجموعه ما اقدام به فروش شیشه سکوریت عمده در ایران نموده است.

فروشنده شیشه سکوریت عمده در ایران

از شیشه سکوریت چه می دانید؟

از شیشه سکوریت چه می دانید؟ تولید شیشه سکوریت شامل مراحل پیچیده ای است. چنین مراحل پیچیده ای باعث می شود که شیشه، هنگام شکسته شدن، به جای اینکه در قسمت های بزرگ بلندی شکسته شود، به قطعات کوچک دانه ای خرد شود. قطعات دانه ای کمتر احتمال آسیب دیدن را دارند. شیشه سکوریت در بعضی از کشورها، اغلب با نام تجاری آن “Blindex” یا “Pyrex” یاد می شود.

تاریخ
اولین اختراع ثبت شده روی شیشه سکوریت توسط شیمیدان Rodolph A. Seiden، متولد ۱۹۰۰ در اتریش انجام شد.

ساخت
برای ساختن شیشه با گرما، شیشه شناور به تدریج در دمای نرمشی بین ۵۷۵ تا ۶۳۵ درجه سانتیگراد گرم می شود و سپس خیلی سریع با هوا سرد می شود. به این ترتیب، شیشه در معرض نیروهای فشاری بر روی سطح آن و فشارهای کششی در قسمت داخلی قرار می گیرد و به آن از ساختاری و مقاومت در برابر ضربه بیشتر نسبت به شیشه بدون درمان استفاده می کند. با این مزیت اضافی که در صورت شکستگی آن را تکه تکه می کند. به قطعات کوچکتر که کمتر مضر هستند (به همین دلیل است که به عنوان یکی از انواع شیشه های ایمنی در نظر گرفته می شود). کلیه تولیدکنندگان، چه برش های بعدی، چه لبه های حفره ای و یا حفاری، باید قبل از خنک کاری انجام شوند. اگر بعداً انجام شود، شیشه شکسته می شود.

شیشه در هنگام خنک شدن، جدای از آنچه در قسمت قبل ذکر شد، دیگر خصوصیات مهمی را نیز به دست می آورد. استحکام خمشی شیشه آنیل در هنگام دما از ۴۰۰ kp / cm² به ۱۲۰۰-۲۰۰۰ kp / cm² افزایش می یابد که معادل ۴ تا ۵ برابر مقاومت شیشه های معمولی است. مقاومت در برابر شوک حرارتی (اختلاف دما بین یک طرف و طرف دیگر پارچه ای که باعث شکسته شدن آن می شود) از ۶۰ درجه سانتیگراد به ۲۴۰ درجه سانتیگراد می رود، به همین دلیل توصیه می شود درهای اجاق های آشپزخانه و لامپهای فضای باز استفاده شود.

طرح های خاص شیشه سکوریت

استوانه ای
آنها شیشه را فقط در یک محور خم می کنند (یا در محور دیگر آن را با شعاع بسیار گسترده خم می کنند)، اما لزوماً با شعاع ثابت نیست. آنها معمولاً برای ساختن شیشه های اتومبیل استفاده می شوند.

کروی
شیشه ها را در هر دو محور خم می کنند. آنها معمولاً برای ساخت شیشه جلو استفاده می شوند. متداول ترین انواع خم کن های آن ها، تسمه های گرانشی، خم کن های ضربه ای و خمیدگی های پرس هستند

تولید عمده شیشه سکوریت در تهران

تولید عمده شیشه سکوریت در تهران مجموعه ما اقدام به تولید و عرضه عمده انواع شیشه سکوریت در تهران نموده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید این محصولات با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر شایان مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125287438
آدرس کانال: Amorf_Brand@
پست الکترونیکی: info@Amorf.yahoo.com

مطلب پیشنهادی

بورس فروش شیشه سکوریت نسوز اجاق گاز

شیشه سکوریت نسوز برای تولید چه محصولاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد؟ برای خرید این محصولات به کدام مراکز مراجعه کنیم؟ شیشه های سکوریت برای استفاده و نصب در انواع

دیدگاهتان را بنویسید