مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات شیشه ساختمان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده شیشه سکوریت عمده در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید ...

از شیشه سکوریت چه می دانید؟تولید عمده شیشه سکوریت در تهران

شیشه سکوریت (همچنین به عنوان شیشه امنیتی نیز شناخته می شود) نوعی شیشه ایمنی است که با استفاده از روش های حرارتی یا شیمیایی پردازش می شود و مقاومت آن را در مقایسه با شیشه های معمولی افزایش می دهد. این امر با قرار دادن سطوح بیرونی در فشرده سازی و سطوح داخلی در تنش انجام می شود. این محصولات کاربرد های زیادی نیز دارند. مجموعه ما اقدام به فروش شیشه سکوریت عمده در ایران نموده است.

فروشنده شیشه سکوریت عمده در ایران

از شیشه سکوریت چه می دانید؟

از شیشه سکوریت چه می دانید؟ تولید شیشه سکوریت شامل مراحل پیچیده ای است. چنین مراحل پیچیده ای باعث می شود که شیشه، هنگام شکسته شدن، به جای اینکه در قسمت های بزرگ بلندی شکسته شود، به قطعات کوچک دانه ای خرد شود. قطعات دانه ای کمتر احتمال آسیب دیدن را دارند. شیشه سکوریت در بعضی از کشورها، اغلب با نام تجاری آن “Blindex” یا “Pyrex” یاد می شود.

تاریخ
اولین اختراع ثبت شده روی شیشه سکوریت توسط شیمیدان Rodolph A. Seiden، متولد 1900 در اتریش انجام شد.

ساخت
برای ساختن شیشه با گرما، شیشه شناور به تدریج در دمای نرمشی بین 575 تا 635 درجه سانتیگراد گرم می شود و سپس خیلی سریع با هوا سرد می شود. به این ترتیب، شیشه در معرض نیروهای فشاری بر روی سطح آن و فشارهای کششی در قسمت داخلی قرار می گیرد و به آن از ساختاری و مقاومت در برابر ضربه بیشتر نسبت به شیشه بدون درمان استفاده می کند. با این مزیت اضافی که در صورت شکستگی آن را تکه تکه می کند. به قطعات کوچکتر که کمتر مضر هستند (به همین دلیل است که به عنوان یکی از انواع شیشه های ایمنی در نظر گرفته می شود). کلیه تولیدکنندگان، چه برش های بعدی، چه لبه های حفره ای و یا حفاری، باید قبل از خنک کاری انجام شوند. اگر بعداً انجام شود، شیشه شکسته می شود.

شیشه در هنگام خنک شدن، جدای از آنچه در قسمت قبل ذکر شد، دیگر خصوصیات مهمی را نیز به دست می آورد. استحکام خمشی شیشه آنیل در هنگام دما از 400 kp / cm² به 1200-2000 kp / cm² افزایش می یابد که معادل 4 تا 5 برابر مقاومت شیشه های معمولی است. مقاومت در برابر شوک حرارتی (اختلاف دما بین یک طرف و طرف دیگر پارچه ای که باعث شکسته شدن آن می شود) از 60 درجه سانتیگراد به 240 درجه سانتیگراد می رود، به همین دلیل توصیه می شود درهای اجاق های آشپزخانه و لامپهای فضای باز استفاده شود.

طرح های خاص شیشه سکوریت

استوانه ای
آنها شیشه را فقط در یک محور خم می کنند (یا در محور دیگر آن را با شعاع بسیار گسترده خم می کنند)، اما لزوماً با شعاع ثابت نیست. آنها معمولاً برای ساختن شیشه های اتومبیل استفاده می شوند.

کروی
شیشه ها را در هر دو محور خم می کنند. آنها معمولاً برای ساخت شیشه جلو استفاده می شوند. متداول ترین انواع خم کن های آن ها، تسمه های گرانشی، خم کن های ضربه ای و خمیدگی های پرس هستند

تولید عمده شیشه سکوریت در تهران

تولید عمده شیشه سکوریت در تهران مجموعه ما اقدام به تولید و عرضه عمده انواع شیشه سکوریت در تهران نموده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید این محصولات با ما تماس بگیرید.

نام مدیر مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نام

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120000000

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: test@

instagram icon اینستاگرام: test@

email icon ایمیل: email@gmail.com

مجموعه ما شما را به خرید بهترین محصولات شیشه ساختمان دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید