صندلی چرخ دار سنگ یشمی که در موزه انگلستان ربوده شد

صندلی بازو رول شده انگلیسی
صندلی چرخدار کودک دارای طراحی بسیار سنتی است و دارای لبه های گرد با بالشتک عمیق و نرم است که شما را دعوت می کند که بیایید و بنشینید. این یک صندلی بسیار راحت است و سطح راحتی به دلیل زاویه پشتی و لایه عمیق بالشتک است.

چند عنصر مهم طراحی وجود دارد که به تشخیص این نوع صندلی از سایرین کمک می کند. بزرگترین آنها شامل بازوهای گرد با نیمرخ کم، پشتی زاویه دار و صندلی عمیق با بالشتک های بسیار نرم است. قیمت صندلی طبی دیسک کمر بسیار مناسب بوده است.

صندلی Fauteuil
این یکی دیگر از انواع صندلی الهام گرفته از فرانسه است که پسرعموی صندلی Bergère است که قبلاً به آن اشاره کردیم. این یک صندلی روکش دار است که دارای طراحی بسیار آراسته ای است که معمولاً دارای روکش پارچه ای است.

ساده ترین راه برای انتخاب این صندلی این است که به اضلاع باز آن نگاه کنید. پشت، بالشتک بازو، و معجون صندلی ممکن است در طرح وصل شده باشند یا نباشند. قیمت صندلی ماساژور سنگ یشم بسیار گران تر از دیگر صندلی ها می باشد.

این نوع صندلی معمولاً از چوب ساخته می شود و چارچوب صندلی همیشه در معرض دید قرار دارد. بنابراین، اگر صندلی‌ای پیدا کردید که ادعا می‌کند یک Fauteuil است، اما این ظاهر را ندارد، به احتمال زیاد واقعی نیست.

با این حال، اگر به جای پاهای مستقیم، کابریول می بینید، به احتمال زیاد یک کابریول معتبر پیدا کرده اید.

قیمت صندلی آرایشگاه زنانه دست دوم بسیار مناسب تر از دیگر صندلی ها می باشد.

 • منابع:
  1. 28 Types of Chairs for Your Home
 • تبلیغات: 
  1. ماهی تن یکی از پر مصرف ترین ماهی های جهان است
  2. میمون هایی که لباس هایی از جنس پارچه مبلی ترک مخمل به تن داشتند
  3. رابطه ی خود و فرزندتان را صمیمی تر کنید
  4. در حین آبکشی ماکارانی را زیاد نپزید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.