صادرات شیشه لمینت ساختمانی به روسیه

شیشه لمینت نوعی شیشه ایمن با کاربردهای مختلف در صنعت ساخت و ساز می باشد. در ایران شرکت های مختلفی در زمینه تولید شیشه لمینت به فعالیت می پردازند، کیفیت بالا و قیمت مناسب نوع صادراتی این محصول سبب شده است از این شیشه در بازارهای خارجی استقبال زیادی شود.  شیشه لمینت ساختمانی سهم عمده ای در صادرات و کسب ارز خارجی برای کشورمان دارد. صادرات این نمونه شیشه به کشورهای مختلفی از جمله روسیه صورت می گیرد.

صادرات شیشه لمینت ساختمانی به روسیه

آشنایی بیشتر با شیشه لمینت ساختمانی

آشنایی بیشتر با شیشه لمینت ساختمانی شیشه لمینت ساختمانی با کارایی و قابلیت هایی که دارد، می تواند به عنوان یک شیشه ایمن در مکان های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. این نمونه شیشه از فشرده شده چند لایه شیشه و استفاده از یک لایه طلق PVB تهیه می شود. طلق بکار رفته شده در لایه میانی این شیشه سبب می شود که در هنگام شکسته شدن، ذرات شیشه به طلق چسبیده و فرو نریزد.

بیشتر بخوانید: شیشه فلوت رنگی تهران

همین ویژگی شیشه لمینیت یکی از عواملی است که سبب کاربرد این شیشه در ساختمان های بلند، فروشگاه ها و ادارات همچنین برای استفاده در شیشه ماشین شده است. از مشخصات دیگر این محصول می توان به عایق صوتی شیشه لمینت اشاره کرد. از این نمونه شیشه اشعه ماوراء بنفش نمی تواند عبور کند. به همین دلیل این شیشه با حفظ شفافیت خود می تواند از رنگ پریدگی اشیاء منزل از جمله فرش ها جلوگیری کند.

مقاومت در برابر ضربه ویژگی دیگری است که این شیشه ساختمانی دارد. در هنگام زلزله و آتش سوزی این محصول می تواند مقاومت بالاتری نسبت به سایر نمونه ها داشته باشد.

کارخانه تولید شیشه لمینت ساختمانی

کارخانه تولید شیشه لمینت ساختمانی به دلیل کارایی و کاربرد فراوان شیشه لمینت در صنایع مختلف، چندین شرکت معتبر با برندهای معروف اقدام به تولید این محصول با کیفیت های مختلف می کنند.

کارخانه تولید شیشه ساختمانی با بکارگیری برترین تکنولوژی روز دنیا مطابق با استاندارد های جهانی در صدد است با کیفیت ترین محصولات را به بازار فروش ارائه دهد.

این کارخانه تولیدی همچنین از مرغوب ترین مواد اولیه و اقراد متخصص در زمینه تولید انواع شیشه لمینت بهره می گیرد. با توجه به تقاضای بالا برای خرید این محصول، کارخانه تولید این نمونه شیشه به راحتی توانسته است نیاز بازار داخلی را تامین کند. همچنین بر سایر رقبای خارجی خود پیشی گرفته و کشور را از ورود نمونه های خارجی این محصول بی نیاز کند.

امروز کشور ما توانسته است به یکی از بزرگترین صادر کنندگان شیشه‌ لمینت ساختمانی به کشورهای همسایه بخصوص روسیه تبدیل شود. صادرات این محصول می تواند رونق بازار تولید و فروش این محصول را به همراه آورد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.