خرید و فروش شیشه رفلکس با قیمت ارزان

خرید و فروش شیشه رفلکس، با قیمت ارزان و مناسب را می توان  ازطریق مراکز فروش و نمایندگی های معتبر انجام داد. شیشه رفلکس به عنوان یکی از محصولات پرطرفدار در بازار شناخته می شود. کارخانه ها و کارگاه های تولیدی بسیاری هستند؛ که شیشه رفلکس تولید می کنند. با خرید شیشه رفلکس از کارخانه اردکان که قطب تولید شیشه است؛ می توان مرغوب ترین نوع شیشه را با ارزانترین قیمت دریافت کرد. 

خرید و فروش شیشه رفلکس با قیمت ارزان

تولید شیشه رفلکس با کاربرد های مختلف

تولید شیشه رفلکس با کاربرد های مختلفانواع شیشه های رفلکس، در ضخامت، اندازه و طرح های متفاوت برای مصارف مختلف تولید می شوند. این شیشه ها با توجه به شرایط منطقه ای مقادیر گرما، انرژی، خورشید و صدا را کنترل می کنند. انواع شیشه های رفلکسی شامل: شیشه رفلکس آبی کلاسیک،  شیشه رفلکس خاکستری، رفلکس سبز، رفلکس نقره ای می باشد. که هر کدام برای مصارف خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. مهم ترین ویژگی این شیشه ها علاوه بر ظاهر و رنگ زیبا بازدهی بالای آن ها در ذخیره انرژی در تمام فصول سال می باشد. در این شیشه ها یک سطح آن با مواد منعکس کننده نور پوشیده می شود؛ که نور و حرارت را منعکس می کند و در کاهش حرارت موثر است. این شیشه، باعث صرفه جویی در هزینه های مربوط به احداث و راه اندازی کردن دستگاه ها تهویه می شوند.  

انواع شیشه رفلکس در کارخانه های تولیدی

انواع شیشه رفلکس در کارخانه های تولیدیدر کارخانه شیشه رفلکس،  انواع شیشه های رفلکس ساختمانی و صنعتی تولید می شوند. این کارخانه ها بیش از ده نوع شیشه رفلکس تولید می کنند. که شیشه های خود پاک شونده و کنترل کننده دمای اتاق در تابستان و زمستان جزو تولیدات آنها هستند. شیشه های رفلکسی، جزو جالبترین شیشه های موجود در بازار هستند؛ که به دلیل ساختارشان بازتاب زیبایی ایجاد می کنند‌. قیمت این شیشه با توجه به ضخامت آنها متفاوت می باشد. بیشترین ضخامت مربوط به شیشه رفلکس درجه یک می باشد. که ۱۰ میلی سکوریت است و قیمت آن از بقیه بیشتر است.  

صادرات شیشه رفلکس به کشور های خاورمیانه

صادرات شیشه رفلکس به کشور های خاورمیانهصادرات شیشه های رفلکسی به ۳۵ کشور در چهار قاره اروپا، آسیا، آمریکا و آفریقا صورت می گیرد. همچنین ایران به قطب تولید شیشه رفلکس در خاورمیانه تبدیل شده است. از آنجایی که شیشه رفلکس، یک محصول استراتژیک و زمان بر است؛ بسیاری از کشور ها توان تولید آن را ندارند. صادرات شیشه، به کشور های گرجستان، عراق، امارات، اوکراین، روسیه و افغانستان انجام می شود. سالانه حدود یک میلیون تن شیشه در ایران تولید می شود. و ایران برای تولید مواد اولیه شیشه هیچ وابستگی به کشور های خارجی ندارد.  

6

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.