حوله های حمام تکه های پارچه ای بافته شده از جنس پنبه

حوله های حمام تکه های پارچه ای بافته شده از جنس پنبه یا پنبه پلی استر هستند که برای جذب رطوبت بدن پس از حمام استفاده می شوند.

حوله های حمام اغلب در یک مجموعه با گربه پرشین صورت و پارچه های شستشو فروخته می شوند و همیشه بزرگترین حوله از سه حوله هستند.

حوله های حمام به طور کلی با یک حلقه یا توده ای بافته می شوند که نرم و جاذب است و بنابراین برای خارج کردن آب از بدن استفاده می شود. برای ساخت این پرز پنبه ای از دستگاه های بافندگی مخصوص به نام بافندگی دوبی استفاده می شود.

 

حوله‌های حمام عموماً یک رنگ عکس لباس مجلسی هستند، اما ممکن است با گلدوزی‌های ماشین دوخته شده، با طرح‌های فانتزی ژاکارد (طرح‌های از پیش تعیین‌شده مبتنی بر برنامه کامپیوتری) یا حتی چاپ راه راه تزئین شوند.

از آنجایی که حوله ها در معرض آب چه چیزی طلا را جذب میکند زیادی هستند و در تنظیمات شستشوی آب گرم بیشتر از سایر منسوجات شسته می شوند، حوله های چاپ شده ممکن است الگوی خود را برای مدت طولانی حفظ نکنند.

اکثر حوله ها دارای آموزش دوخت حوله تن پوش بدون الگو دو لبه کناری یا لبه های بافته شده تمام شده در کناره ها هستند و در بالا و پایین لبه دار (برش خورده و دوخته شده) هستند. برخی از تولیدکنندگان حوله، نخ مورد استفاده برای حوله را تولید می کنند.

حوله ها را می بافند، رنگ می کنند، سجاف ها را می برند و می دوزند و برای توزیع آماده می کنند. دیگران نخ ریسیده شده را از عمده فروشان دیگر خریداری می کنند و فقط بکسل را می بافن

 • منابع:
  1. Gold Standards
 • تبلیغات: 
  1. سیر ترشی میان وعده محبوب کره ای ها
  2. ترکیه اولین صادر کننده انجیر خشک به جهان
  3. استفاده از روغن زیتون برای غذاهای ماکروویوی
  4. مواد مغذی موجود در گردو و ارتباط آن با سلامتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.