جوراب زنانه رنگ پا ابزار مهم دزدی شناخته شده است

اگر در زمان‌های گذشته جوراب‌های ساق بلند عمدتاً برای عملکردشان، یعنی محافظت از پاها در برابر هوای بد و سرما استفاده می‌شد، امروزه به عنوان یک اکسسوری معتبر که باید از روندها و تحولات مد پیروی کند

شاید به همین دلیل است که شما می توانید در بسیاری از مدل ها پیدا کنید.

این راهنما مطمئناً برای شناسایی نوع جوراب زنانه رنگ پا مناسب برای شما مفید خواهد بود و خود را در میان محصولات بی‌شماری ارائه شده در بازار باز می‌کند.

جوراب های زنانه ریشه در دوران باستان دارد، کم و بیش در زمان یونانی ها که برای محافظت از پا در برابر تغییرات فصلی و عایق بودن آن از جنس کفش، زیر کفش و کتف خود کفش می پوشیدند.

در قرون وسطی بود که تکنیک کفش امکان ایجاد مدل‌های کفشی را فراهم کرد که تمام پا را بپوشاند، همچنین در بسیاری از موارد به لطف ایجاد جوراب‌های ساخته شده از چرم بسیار نازک که کاملاً به ساق پا می‌چسبید، پوشش تمام پاها را نیز گسترش داد.

چمن

مد پوشیدن جوراب زنانه زیر لباس و دامن در حدود سال 1300 توسط عموم زنان پذیرفته شد و محبوب ترین رنگ در آن زمان قرمز بود.

در طول قرن بعد، یعنی در دهه 1400، چیزی که امروزه جوراب شلواری نامیده می شود، با تزئینات فراوان و تزیین شده با طرح ها، بافت ها، توری و توری، در دادگاه های زنان بزرگ ونیزی شروع به مد شد.

اولین بافندگی برای تولید انبوه جوراب به سال 1589 توسط یک انگلیسی به نام ویلیام برمی گردد.

تنها چند سال بعد همان ماشین آلات تولید جوراب های زنانه در قاره جدید آمریکا نیز تکثیر شد

جایی که آنها موفقیت های فوق العاده ای کسب کردند و به منطقه ای از بازار تبدیل شدند که سودهای کلانی را برای کسانی که در این تجارت تولید می کردند، به عنوان جوراب ساق بلند به دست آوردند.

بلافاصله توسط زنان از هر طبقه اجتماعی و هر طبقه قدردانی شد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.