تولید کنندگان شیشه های لمینت در شهر اصفهان

شیشه های لمینت، به دلیل ساختار مقاوم و محکمی که به ضربه دارند؛ از دسته بهترین شیشه های با کیفیت هستند. و طبق قوانین جدید آتش نشانی باید ساختمان بلند که در کلان شهرها و در مناطق زلزله خیز ساخته می شوند از ایمنی بالایی برخوردار باشند و شیشه لمینت، از دسته شیشه هایی می باشد که میتواند این امنیت را فراهم کند. شهر اصفهان جزو کلان شهر ها محسوب می شود به همین دلیل ساخت و ساز در این شهر خیلی بالاست و به دلیل حساسیت های بالای سازمان آتش نشانی برج های مسکونی با طبقات بالا باید نصب شیشه های لمینت را در اولویت اول قرار دهند به همین دلیل خیلی از فعالین حوزه درب و پنجره و شیشه های ساختمانی همیشه به دنبال بهترین تولید کنندگان شیشه های لمینت، با قیمت ارزان و کیفیت خوب هستند؛ که بتواند محصول ساخته شده را در کوتاهترین زمان به خریداران ارائه دهد شهر اصفهان یکی از شهرهای صنعتی بزرگ می باشد که فعالین زیادی در حوزه ساخت شیشه ساختمانی در خود جای داده است و بیشترین خریداران همیشه تمایل دارند از کارخانه های تولیدکننده شیشه، در این شهر خرید داشته باشند تا هزینه های خرید پایین باشد.

شیشه های لمینت

 

شیشه لمینت با شیشه سکوریت چه تفاوتی دارد.

شیشه لمینت و، از قرار گرفتن یک طلق درمیان دو شیشه با ضخامت یکسان ساخته می شود. و در مقابل ضربه مقاومت بالایی دارد و شیشه ساختار خود را از دست نمی دهد مهمترین عاملی که موجب حفظ ساختار شیشه میگردد؛ استفاده از طلق های PVB یا EVA می باشد که این طلق ها با قرارگیری در دستگاههای اتوکلاو حالت مایع پیدا کرده و باعث چسبندگی سطح بالایی و زیرین شیشه به هم می شود. اگر بخواهیم مثالی از این شیشه ها داشته باشم میتوانیم از شیشه های اتومبیل نام ببریم .
اما در نقطه مقابل شیشه  سکوریت همان شیشه های معمولی یا تخت با کیفیت و شفافیت بالا هستند که وقتی در داخل کوره قرار میگیرند حالت خمیری پیدا میکنند که برای بالا بردن ایمنی شیشه در مقابل گرما،سرما بلافاصله پس از خروج از کوره سرد شده که این فرایند موجب استحکام بالای شیشه در مقابل نوسانات دمایی می شود.

تفاوت شیشه های لمینت با سکوریت

شیشه سکوریت

مزیت استفاده از شیشه های لمینت در پنجره های دو جداره

مهمترین مزیتی که شیشه های لمینت،به نصب شیشه های معمولی دارند اینست که این شیشه ها دارای دولایه شیشه می باشد و یکی از بهترین و مناسب ترین شیشه هایی است که فعالین حوزه پنجره های دویا چند جداره می توانند استفاده نمایند. در پنجره های دو جداره باید از دو شیشه هم اندازه و اسپیسرهای مخصوص پنجره را به حالت دو جداره درآورد و سازندگان کلی زمان و هزینه برای ساخت شیشه های دوجداره صرف کنند. ولی شیشه لمینت ایران، هم ایمنی منزل را تامین میکند وهم به دلیل ضخامت مناسبی که دارد امکان هدررفت انرژی را از بین می برند. و همچنین با ایجاد پوشش های نانویی در سطح شیشه میتوان در مقابل هرگونه ضربات شدید منزل را ایمن نمود و از ورود اشعه های مضر خورشید به منزل جلوگیری نمود این شیشه ها در نوع ساده و طرح دار ایجاد می شود و به نسبت شیشه های ساده از هر لحاظ انعطاف بالایی در ایجاد هرگونه طرح و الگو را دارند.

شیشه های لمینت

موارد کاربرد شیشه های لمینت در کجاست.

این شیشه ها موارد کاربرد متعددی دارد و به نوعی درهمه جا کاربرد دارد و به افرادی که تمایل دارند زیبایی و ایمنی را با هم داشته باشند شیشه های لمینت میتواند مورد استفاده قرار بگیرد عمده ترین موارد کاربرد شیشه های لمینت با ذکر مثال نام برده می شود.
1-برای پله منازل
2-محافظ راه پله
3-جان پناه در پشت بام منازل 
4-دود بند در برج های مسکونی
5-پنجره های دوجداره
6-محافظ دور استخرها
7-پارتیشن بندی ادرات و سازمان ها
8-ساخت آکواریوم های بزرگ و خانگی
9-کابین دوش حمام
10-ساخت پل های شیشه ای

شیشه های لمینت برای جان پناه پشت بام

شیشه های لمینت برای راه پله

شیشه های لمینت برای محافظ راه پله

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.