تماس نمک صورتی عمده و زیورآلاتی که جنس آن ها طلاست موجب کاهش خلوص آن می شود

برای چندین دهه، من این تصور را داشتم که نمک سفید است. نمک سفره، نمک دریا، نمک کوشر، هر چه که باشد—آسمان آبی است، نمک سفید است، و اوضاع اینگونه است.

سپس، حدود سه سال پیش و به دلایلی که در آن زمان برای من روشن نبود، بسیاری از نمکی که با آن مواجه شدم ناگهان صورتی شد. من مقداری نمک صورتی عمده خریدم، اما نمی دانستم چرا. به نظر کار درستی بود.

به طور خاص، تقریباً تمام نمک صورتی با نام تجاری هیمالیا شناخته می شود. بیشتر آن از معدن نمک عظیم خهورا، واقع بین اسلام آباد و لاهور در پنجاب، کمی در جنوب هیمالیاهای واقعی در پاکستان، می آید.

این رگه‌های نمکی که هنگام رانده شدن بسترهای باستانی به داخل خشکی ایجاد شده‌اند، صدها میلیون سال قدمت دارند و افسانه‌ها معتقدند که محل معدن در اصل توسط اسکندر مقدونی کشف شده است.

نمک

اکنون نمک صورتی از برندهای مختلف مواد غذایی، زیبایی و دکوراسیون منزل در دسترس است. اینفلوئنسرهای سلامتی اینستاگرام اصرار دارند که به شما کمک می کند قند خون و چرخه خواب خود را تنظیم کنید.

می‌توانید مجموعه‌ای از لیوان‌های حکاکی شده از نمک هیمالیا را با حدود 30 دلار در ویلیامز سونوما بخرید. اگرچه نمک صورتی هیمالیا برای هدف آشپزی مورد نظر خود شور کردن غذا کاملاً کاربردی است.

قبلاً هرگز به‌خاطر آن مورد توجه یا تحسین قرار نگرفته است. کیفیت آن این امر باعث می‌شود که صعود شهاب‌آمیز آن از دنیای غذا به توتم سبک زندگی مدرن بسیار بعید باشد. برای اینکه این اتفاق بیفتد، بسیاری از پویایی‌های به ظاهر مجزا در غذا، رسانه و سلامت باید با هم برخورد می‌کردند.

حتی اگر گرایش‌های لذیذ سطح بالایی ندارید، اگر اصلاً به غذا علاقه دارید، احتمالاً از سال 2009 به‌طور دوره‌ای با نمک صورتی هیمالیا مواجه شده‌اید.

به گفته ارین بیکر، این زمانی بود که تریدر جو شروع به حمل آن به صورت بسته‌بندی شده در آسیاب کرد. نماینده زنجیره مواد غذایی بیکر فروش را فاش نکرد، اما اشاره کرد که فروشگاه‌های Trader Joe محصولات کمتری نسبت به فروشگاه‌های خواربار فروشی سنتی دارند و محصولاتی را که به سرعت به فروش نمی‌رسند، خارج می‌کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.