بازرگانی آمورف
خانه / شیشه سکوریت / بورس فروش شیشه سکوریت نسوز اجاق گاز

بورس فروش شیشه سکوریت نسوز اجاق گاز

شیشه سکوریت نسوز برای تولید چه محصولاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد؟ برای خرید این محصولات به کدام مراکز مراجعه کنیم؟ شیشه های سکوریت برای استفاده و نصب در انواع اجاق گاز های رومیزی بکار می ‌رود که به دلیل نسوز بودن گزینه بسیار مناسبی برای این نوع محصولات است. در ادامه این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی را درباره بورس فروش شیشه سکوریت نسوز اجاق گاز رومیزی در اختیار شما قرار دهیم. 

بورس فروش شیشه سکوریت نسوز اجاق گاز

ویژگی های شیشه سکوریت نسوز

ویژگی های شیشه سکوریت نسوز نام سکوریت به عملیاتی اطلاق می‌شود که طی انجام آن شیشه ها تبدیل به محصولات نسوز می‌گردد. این عملیات با نام حرارتی شناخته می‌شود که بر روی انواع شیشه ها قابل انجام است. مرسوم ترین انواع شیشه ها برای انجام عملیات حرارتی عبارتند از شیشه های رفلکتیو، لعاب خورده، چاپ شده، و رنگی که به دلیل مقاومت مناسب آنها بکار می‌آیند.

به طور کلی، ساخت شیشه سکوریت برای کاربردهای مختلفی نیز قابل استفاده هستند و این کاربردها به بسیاری از اهداف صنعتی و تولید اطلاق می‌شود. صنعت خودرو سازی و لوازم خانگی از مهم ترین کاربرد های این محصولات هستند. 

ویژگی شیشه سکوریت برای استفاده در تولید لوازم خانگی و همچنین استفاده در دیگر صنعت های رایج در دنیا از مواردی برخوردار است که برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

  • عایق مطمئن برای گرما و حرارت
  • مقاومت در برابر دمای بالا
  • نسوز 
  • شفاف و غیر قابل مشاهده
  • امکان صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هدر رفتن گرما و سرما
  • سبکی و وزن پایین

با توجه به تمام این ویژگی هایی که برای استفاده در تولید انواع لوازم خانگی مانند اجاق های رومیزی، بخاری، و … کاربرد دارند، می‌توان گفت که شیشه های سکوریت نسل جدید محصولات ضد حریق است. انواع شیشه سکوریت با جلوه های مات و شفاف برای بسیاری از محصولات قابل استفاده است البته برای تولید اجاق های گاز رومیزی از نوع مات آن استفاده می‌کنند تا تاسیسات سیستمی زیر اجاق گاز نمایی نداشته باشد.

شیشه های سکوریت نسوز برای تولید بسیاری از اجاق های رومیزی نسل جدید مناسب است و قیمت این محصولات با توجه به ابعاد آن نیز متفاوت است. 

سفارش ساخت انواع شیشه سکوریت نسوز

سفارش ساخت انواع شیشه سکوریت نسوز سفارش شیشه سکوریت نسوز برای استفاده در بسیاری از لوازم خانگی مانند اجاق گازهای رومیزی به قیمت های مختلفی انجام می‌شود. این شیشه ها به ابعاد مختلفی در حال خرید و فروش در بازارهای مرتبط هستند و با توجه به سفارش مشتریان می‌توانند در ابعاد مختلف تولید و توزیع شوند. برای خرید این نوع محصولات می‌توانید با واحد فروش ارتباط برقرار کرده و بعد از استعلام قیمت ها مورد مناسب خود را انتخاب کنید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر شایان مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125287438
آدرس کانال: Amorf_Brand@
پست الکترونیکی: info@Amorf.yahoo.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده شیشه سکوریت عمده در ایران

شیشه سکوریت (همچنین به عنوان شیشه امنیتی نیز شناخته می شود) نوعی شیشه ایمنی است که با استفاده از روش های حرارتی یا شیمیایی پردازش می شود و مقاومت آن را در مقایس

دیدگاهتان را بنویسید