با خرید صنایع دستی اصفهان صاحب گنج شوید

بخش عمده ای از صنایع نظیر صنایع دستی اصفهان در مناطق روستایی و نیمه شهری در سراسر کشور فعالیت می کند و دارای پتانسیل بزرگ و بالقوه ای در بازار هند و بین المللی است.

صنعت صنایع دستی هند به دلیل فرهنگ، سنت ها و میراث متنوع کشور، طیف گسترده ای از محصولات را ارائه می دهد. تقاضای زیادی برای محصولات صنایع دستی هند در بازار بین المللی وجود دارد.

صنعت فرصت های فراوانی را برای اشتغال افراد متعلق به طبقات عقب مانده و ضعیف تر جامعه فراهم می کند.

با این حال، صنعت صنایع دستی هند جایگاه صنعت کلبه در هند را دارد، اما رشد امیدوارکننده ای را نشان داده و به عنوان یکی از مولدهای اصلی درآمد در طول سال ها تکامل یافته است.

رشد مستمری با نرخ 15 تا 20 درصد در طول سال ها نشان داده است و نقش عمده ای در صادرات و درآمدهای خارجی دارد.

سرمایه گذاری کم، نیروی کار ارزان و ماهر، سبد محصولات متنوع، تولید انعطاف پذیر چند ویژگی مهم صنعت صنایع دستی هند است. با این حال، فقدان زیرساخت و پشتیبانی فنی، عدم آگاهی از روندهای بین المللی و جدید و کمپین های تبلیغاتی ضعیف، چند اشکال صنعت هستند که باید برطرف شوند.

تخمین زده می شود که صنعت صنایع دستی در هند در آینده با سرعتی سریع رشد کند و سهم خود را در توسعه اقتصادی سهم بسزایی داشته باشد و از ب ارزش ترین کالا به شمار می رود.

مدلی به نام نیروهای مدل 5 که توسط مایکل ای. پورتر توسعه داده شده است، مدلی است که بیشتر در میان بسیاری از نویسندگانی که سعی در شناسایی صنعتی که در آن تولید کننده وجود دارد استفاده می شود.

این تجزیه و تحلیل پنج نیرو یا مدل پورتر از نیروهای رقیب اغلب با تجزیه و تحلیل PEST برای تعیین موقعیت و احتمالات در بازار استفاده می شود:

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.