آجر فشاری همدان با قابلیت گرمادهی بالا وارد بازار شد

آجرهای نسوز بهترین گزینه برای ساخت اجاق چوبی ما هستند.

ترکیب، ویژگی ها و مزایای انواع آجر مانند آجر فشاری همدان را به مصالح ساختمانی ایده آل برای ساخت اجاق چوبی با کیفیت با بهترین نتایج تبدیل می کند.

اگر هنوز از مزایای آجرهای نسوز اطلاعی ندارید، در سایت Hornosdeleña.com قصد داریم هر آنچه را که باید در مورد آنها بدانید را به شما می گوییم .

آجر نسوز از چه چیزی ساخته شده است؟
آجرهای نسوز از خاک رس ساخته می شوند که از دو ماده اصلی تشکیل شده است.

از یک سو آلومینا و از سوی دیگر سیلیس، عناصری که قادر به تحمل دمای بالا هستند و کیفیت های ضروری برای ساخت کوره های چوبی ما را به ما می دهند.

آلومینا کیفیت انعکاسی به ما می دهد ، بنابراین، هر چه میزان آلومینا در آجر بیشتر باشد، آجر قادر به تحمل دمای بالاتری خواهد بود.

از طرف دیگر سیلیس یک عایق حرارتی عالی است که کمک می کند گرما عبور نکند و بیشتر در داخل کوره متراکم شود که به حفظ گرما برای مدت طولانی تری کمک می کند.

بنابراین و با توجه به عناصر ترکیبی آجرهای نسوز چه ویژگی هایی دارند؟

رنگی که این آجرها اتخاذ می کنند می تواند قهوه ای یا سفید / بژ باشد.

این به دلیل فرآیند تولید آن است، اگر حاوی آلومینا بیشتری باشد قهوه ای بیشتری می شود، اگر سیلیس غالب باشد سفیدتر می شود.

قطعات با چگالی بالا آجرهای نسوز ضخامت های مختلف و بالاتر از همه تراکم ایده آل را برای ساختن و لذت بردن از کوره های چوبی به ما ارائه می دهند.

بافتی صاف و همگن دارند. آجرهای نسوز آماده استفاده فروخته می شوند. بافت و یکدست بودن آن کار ساخت و ساز و دستیابی به نتایج متعادل را در تمام نقاط فر ما تسهیل می کند.

هدایت حرارتی کم. آنها رسانایی حرارتی کم و خواص ذخیره حرارت کم را ارائه می دهند. بنابراین، آنها برای استفاده به عنوان آستر در مناطق گرم یا به عنوان پشتیبان عایق برای آجرهای با تراکم بالاتر ایده آل هستند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.